[bellows config_id=”main” menu=”229″]

BROŞÜRLERİMİZİ İNDİRİN

Cuplock Kalıp ve Cephe İskele

Cuplock dikme,Düğüm noktasında birleşen yatay elemanların uçları,boru üzerine kaynak edilen fincan tası ile fincan somunu arasına oturur.Fincan somununa bir çekiç darbesi ile aşağı doğru döndürme hareketi yaptırılarak 4 adet yatay eleman aynı anda somun ile tas arasına kilitlenir.Bağlantı noktalarında (düğüm) yüksek mukavemet ve eşit yük dağılımı vardır.Bir bağlantı noktasını 90° açı ile 4 adet yatay eleman bağlanır.İki dikme bir manşon ile birleştirilir.Dikme uzatma,     Kalıp iskelesi kurumunda 50cm’e kadar yükseklik olanağı sağlar. 25 cm ve 50 cm olmak üzere iki ayrı ölçüde imal edilmektedir. Kilitli ve kilitsiz olabilir.

Yatay elemanlar,   Kilitli iskele sisteminin yatay eleman serisi,döşeme iskelesinin çok değişken kare veya dikdörtgen kesitli kafeslerle des-teklenmesini mümkün kılar.Yatay eleman uçlarında cıvata veya kama olmadığından iskele montajında zaman ve işçilikten önemli tasarruf sağlar.Aynı düğüm noktasına dört ayrı yatay eleman bir çekiç darbesi ile kilitlenir.Yatay elemanlarda kulla-nılan boru çapı Ø48×2,5mm’dir.

Bağlantı noktalarında (düğüm) yüksek mukavemet  ve eşit yük dağılımı vardır.Bir bağlantı noktasını 90° açı ile 4 adet yatay eleman bağlanır.İki dikme bir manşon ile birleştirilir.
Dikey elemanlar 48 x 3,0 mm sanayi borusundan;

Yatay elemanlar 48 x 2,5 mm sanayi borusundan imal edilmektedir.

Alt tas 5 mm sactan, üst tas sfero döküm malzemeden imal edilmektedir.Ürünlerimiz özel antipas boyalıdır. Talep edilmesi durumunda galvaniz kaplanmaktadır. Dikey elemanlar standart olarak 75, 100, 150, 200, 250 ve 300 cm ve yatay elemanlar standart olarak 50, 100, 150, 200, 250, 300 cm olarak imal edilmektedir.Yatay eleman aralıkları 50 cm olacak şekilde kaynatılmaktadır. Her türlü projeye uygun imalat yapılmaktadır.

whatsapp
Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara